На сайте infoworks.com.ua можно заказать новые, купить готовые, скачать бесплатные курсовые, рефераты, контрольные работы, дипломы, расчетные задачи, лабораторные по различным предметам.
Для того чтобы получить реферат или другую учебную работу, выберите раздел рефератов либо воспользуйтесь системой поиска рефератов.

Заказать контрольную, реферат, курсовую или дипломную работу...

Информация о работе на тему «Контрольна робота з фінансового права» (ID:2748)

НазваниеКонтрольна робота з фінансового права
Предмет/КурсФинансовое право
Тип работыЗадача
Объем13 стр.
Ценабесплатно
Размер22 kb
Добавлена07.02.2006
СкачатьСкачать работу в архиве..
NEW!
Просмотр с сайта!
Просмотреть с сайта...
Содержание1. Задача та її розв’язок.
Викладач технікуму, який що місяця одержує 880 грн., у травні написав методичні вказівки за спецкурсом, який викладає, і одержав у червні 600 грн., гонорару. З вересня він почав за сумісництвом (за контрактом) викладати свій предмет у коледжі, одержуючи погодинну оплату, еквівалентну 5 доларам за годину по 6 годин на тиждень. Викладач має доньку 3-х років, сина 8-ми років і дружину, яка не працює. Підрахуйте місячні доходи викладача і поясніть порядок оподаткування цих доходів.

2. Задача та її розв’язок
Касир установи видавав зарплату співробітникам і раптом втратив свідомість. Швидка допомога забрала його в лікарню. Керівник установи через годину доручив начальнику планового відділу роздати зарплату, оскільки це сталося напередодні свят. Після свят, через 3 дні після печального випадку, касир вийшов на роботу і підрахував залишок готівки в касі, щоб можна було звітувати перед банком, і виявив, що в касі не вистачає 200 грн. Керівник установи сказав, що нестачу коштів повинний сплатити начальник планового відділу, який видавав зарплату. Начальник планового відділу категорично відмовився погасити нестачу.
Як буде розв'язано конфлікт в установі?
Список литературыЛитература к работе «Контрольна робота з фінансового права»


© 2012-2022 infoworks.com.ua