На сайте infoworks.com.ua можно заказать новые, купить готовые, скачать бесплатные курсовые, рефераты, контрольные работы, дипломы, расчетные задачи, лабораторные по различным предметам.
Для того чтобы получить реферат или другую учебную работу, выберите раздел рефератов либо воспользуйтесь системой поиска рефератов.

Заказать контрольную, реферат, курсовую или дипломную работу...

Информация о работе на тему «Задачі з логіки» (ID:2941)

НазваниеЗадачі з логіки
Предмет/КурсЛогика
Тип работыЗадача
Объем3 стр.
Ценабесплатно
Размер7 kb
Добавлена27.05.2006
СкачатьСкачать работу в архиве..
NEW!
Просмотр с сайта!
Просмотреть с сайта...
Содержание1. Визначте тип відношення між поняттями і зобразіть його за допомогою колових схем: грабіж, контрабанда, злочин проти власності.
2. Дати аналіз дефініції (визначити, чи правильна вона, коли ні – то яке правило порушене): "Транспортні засоби – це автомобілі, автобуси та мотоцикли".
3. Дати аналіз поділу (визначити, чи є він правильним, коли ні – то яке правило порушено): "Дефініції можуть бути легальними, явними та неявними".
4. Проаналізувати судження (визначити його вид і структуру): "Існують заперечні прості судження". Записати судження, несумісні з цим.
5. Формалізувати судження: "Цей слід не належить ані потерпілому, ані підозрюваному".
6. Встановити дотримання основних законів правильного мислення у міркуванні: "На місці злочину виявлено сліди П. П. нещодавно повернувся з місць позбавлення волі. П. ніде не працює. П купує дорогі речі. Отже, злочину було вчинено П.".
7. За допомогою таблиць істинності визначити, чи є логічним законом така формула: А  В = В  А.
8. Хто з підозрюваних А, В і С має тверде алібі, коли відомі такі обставини: 1) твердження про участь у вчиненні злочину А і В суперечать одне одному; 2) якщо до злочину причетний С, то цього досить для звинувачення А (але не навпаки); 3) алібі С є достатнім, але не необхідним для зняття звинувачення з В.
9. До тези "Н. притягується до кримінальної відповідальності за статтею 190 КК України" підберіть аргументи, аргументуйте тезу, використовуючи як форму обґрунтування простий категоричний силогізм.
10. Побудуйте пряме доведення тези Т, виходячи з таких аргументів:
1) А  (В  С); 2) А → С; 3) В → Т; 4) С.
Список литературыЛитература к работе «Задачі з логіки»


© 2012-2019 infoworks.com.ua