На сайте infoworks.com.ua можно заказать новые, купить готовые, скачать бесплатные курсовые, рефераты, контрольные работы, дипломы, расчетные задачи, лабораторные по различным предметам.
Для того чтобы получить реферат или другую учебную работу, выберите раздел рефератов либо воспользуйтесь системой поиска рефератов.

Заказать контрольную, реферат, курсовую или дипломную работу...

Информация о работе на тему «Контрольные по трудовому праву» (ID:4795)

НазваниеКонтрольные по трудовому праву
Предмет/КурсТрудовое право
Тип работыКонтрольная
Объем12 стр.
Ценабесплатно
Размер14 kb
Добавлена20.10.2008
СкачатьСкачать работу в архиве..
NEW!
Просмотр с сайта!
Просмотреть с сайта...
СодержаниеЗміст:

Задача 1. 3
Власник концерну «Хімпром» Сумської обл. своїм наказом зобов’язав вісьмох працівників працювати надурочно 20 годи щомісячно. Два працівники відмовились залишитися після роботи. Вони заявили, що наказ суперечить чинному законодавству.
Посилаючись на закон, визначте, чи правомірний наказ?

Задача 2. 5
У колективному договорі одного з приватних підприємств «Парасолька» м. Черкаси було встановлено, що порушники трудової дисципліни, зокрема ті, що спізнюються на роботу та прогулюють, залучаються до надурочних робіт без додаткової оплати. Наказом по підприємству за запізнення на роботу Мальована була залучена до надурочних робіт. Мальована звернулась до КТС за вирішенням трудового спору. Чи відповідає чинному законодавству така умова колективного договору? Підготуйте заяву в КТС від імені Мальованої відповідно до ситуації, що склалася. Які умови колективного договору є недійсними?

Теоретичне питання: Правове регулювання робочого часу 8
Бібліографія 12

Список литературыЛитература к работе «Контрольные по трудовому праву»


© 2012-2018 infoworks.com.ua