На сайте infoworks.com.ua можно заказать новые, купить готовые, скачать бесплатные курсовые, рефераты, контрольные работы, дипломы, расчетные задачи, лабораторные по различным предметам.
Для того чтобы получить реферат или другую учебную работу, выберите раздел рефератов либо воспользуйтесь системой поиска рефератов.

Заказать контрольную, реферат, курсовую или дипломную работу...

Информация о работе на тему «Дисциплінарна відповідальність працівників: поняття, види, підстави і порядок застосування» (ID:4849)

НазваниеДисциплінарна відповідальність працівників: поняття, види, підстави і порядок застосування
Предмет/КурсТрудовое право
Тип работыКонтрольная
Объем18 стр.
Ценабесплатно
Размер20 kb
Добавлена11.06.2009
СкачатьСкачать работу в архиве..
NEW!
Просмотр с сайта!
Просмотреть с сайта...
Содержание1. Дисциплінарна відповідальність працівників: поняття, види, підстави і порядок застосування. 3

2. Вирішити задачу 13
В акціонерному товаристві «Швейна фабрика» працювало десять працівників – акціонерів, 20 працівників за трудовим договором і 5 працівниць – за цивільно-правовою угодою. При затвердженні правил внутрішнього трудового розпорядку акціонерного товариства робочою комісією було запропоновано до переліку заходів стимулювання праці включити щоквартальне преміювання для всіх працівників у розмірі 40% посадового окладу; одноразову грошову допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячного заробітку при оформленні щорічної відпустки; оплату щоденного одноразового харчування працівників у столовій підприємства. До переліку дисциплінарних стягнень було запропоновано включити такі заходи: зауваження; попередження; догану; сувору догану; штраф у розмірі п`яти відсотків середньомісячного заробітку за кожне порушення трудової дисципліни; звільнення.
Проведіть правову експертизу зазначених локальних правових норм на предмет відповідності їх чинному трудовому законодавству.

Список джерел 18

Список литературыЛитература к работе «Дисциплінарна відповідальність працівників: поняття, види, підстави і порядок застосування»


© 2012-2018 infoworks.com.ua