На сайте infoworks.com.ua можно заказать новые, купить готовые, скачать бесплатные курсовые, рефераты, контрольные работы, дипломы, расчетные задачи, лабораторные по различным предметам.
Для того чтобы получить реферат или другую учебную работу, выберите раздел рефератов либо воспользуйтесь системой поиска рефератов.

Заказать контрольную, реферат, курсовую или дипломную работу...

Информация о работе на тему «Контрольна з господарського права» (ID:4865)

НазваниеКонтрольна з господарського права
Предмет/КурсХозяйственное право
Тип работыКонтрольная
Объем19 стр.
Ценабесплатно
Размер23 kb
Добавлена11.06.2009
СкачатьСкачать работу в архиве..
NEW!
Просмотр с сайта!
Просмотреть с сайта...
СодержаниеПроблеми розвитку сучасного господарського права 3
Задача 1. 6
Посадову особу районної податкової інспекції було звинувачено у корупції і притягнуто до відповідальності за зайняття підприємницькою діяльністю. Під час перевірки було з’ясовано, що ця особа була учасником одного товариства з обмеженою відповідальністю. Працівник податкової інспекції заперечував проти обвинувачення, посилаючись на те, що він як фізична особа – учасник ТОВ не є підприємцем. Підприємницькою діяльністю на його думку займався не він, а засноване за його участю ТОВ.
1. Що слід розуміти під підприємницькою діяльністю? Які ознаки підприємницької діяльності?
2. Які особи не можуть займатися підприємницькою діяльністю? Якими нормативними актами це визначено?
3. Чи заслуговують на увагу доводи працівника податкової служби?
4. Чи змінилася б ситуація, якби зазначена особа була учасником не ТОВ, а повного товариства або членом наглядової ради акціонерного товариства?

Задача 2. 13
Установчим договором ТОВ було передбачено, що кандидатура головного бухгалтера ТОВ перед призначенням на посаду повинна погоджуватися із засновниками товариства на їх загальних зборах. Усупереч цьому директор товариства, який не був його засновником, призначив на посаду головного бухгалтера свою сестру, не погодивши її кандидатуру з жодним із засновників Один із засновників почав вимагати звільнення головного бухгалтера, оскільки не було додержано порядку його призначення. Крім того він посилався на те. Що родичам заборонено працювати на одному підприємстві. Директор товариства відмовився звільняти бухгалтера посилаючись на те, що за статутом товариства він має права самостійно здійснювати адміністративно-господарську діяльність, а також до компетенції загальних зборів не належить погодження кандидатури головного бухгалтера. Заборони є родичам працювати на одному підприємстві установчі документи не містять.
1. Яке значення має установчий договір і статут у діяльності господарського товариства? Якому документу надається перевага при наявності суперечностей між договором і статутом?
2. Чи заслуговують на увагу доводи засновника про неможливість родичів працювати на одному підприємстві?
3. Чи мають право засновники без погодження з директором самостійно звільнити головного бухгалтера, зробивши відповідний запис у трудовій книжці?

Список використаної літератури 18
Список литературыЛитература к работе «Контрольна з господарського права»


© 2012-2019 infoworks.com.ua