На сайте infoworks.com.ua можно заказать новые, купить готовые, скачать бесплатные курсовые, рефераты, контрольные работы, дипломы, расчетные задачи, лабораторные по различным предметам.
Для того чтобы получить реферат или другую учебную работу, выберите раздел рефератов либо воспользуйтесь системой поиска рефератов.

Заказать контрольную, реферат, курсовую или дипломную работу...

Информация о работе на тему «Задачі з лінійного програмування» (ID:4928)

НазваниеЗадачі з лінійного програмування
Предмет/КурсМатематическое программирование
Тип работыЗадача
Объем2 стр.
Ценабесплатно
Размер77 kb
Добавлена11.06.2009
СкачатьСкачать работу в архиве..
NEW!
Просмотр с сайта!
Просмотреть с сайта...
СодержаниеЗАДАЧА 1 Оптимальне виробництво
10. Фірма має можливість рекламувати свою продукцію, використовуючи для цього телебачення, радіо та газети. Витрати на рекламу в бюджеті фірми обмежені сумою 8000 дол. на місяць. Досвід минулих років показав що 1 дол., витрачений на телерекламу, дає фірмі прибуток у розмірі 10 дол., а витрачений на рекламу по радіо та в газетах — відповідно 4 та 8 дол.
Фірма має намір витрачати на теле- та радіорекламу не більш як 70% рекламного бюджету, а витрати на газетну рекламу не повинні більш як удвічі перевищувати витрати на радіо рекламу. Визначити такий варіант розподілу рекламного бюджету за різними напрямками реклами, який дає фірмі найбільший прибуток від рекламування своєї продукції.

ЗАДАЧА 2 Транспортна задача
10.
аi = (30; 80; 20; 40);
bj = (60; 80; 20); .

Список литературыЛитература к работе «Задачі з лінійного програмування»


© 2012-2022 infoworks.com.ua