На сайте infoworks.com.ua можно заказать новые, купить готовые, скачать бесплатные курсовые, рефераты, контрольные работы, дипломы, расчетные задачи, лабораторные по различным предметам.
Для того чтобы получить реферат или другую учебную работу, выберите раздел рефератов либо воспользуйтесь системой поиска рефератов.

Заказать контрольную, реферат, курсовую или дипломную работу...

Информация о работе на тему «Задачі. Сімейне право» (ID:4930)

НазваниеЗадачі. Сімейне право
Предмет/КурсПраво
Тип работыЗадача
Объем12 стр.
Ценабесплатно
Размер17 kb
Добавлена11.06.2009
СкачатьСкачать работу в архиве..
NEW!
Просмотр с сайта!
Просмотреть с сайта...
СодержаниеЗадача 1 3
Задача 1

Подружжя Побігайло після розірвання шлюбу звернулися до суду з вимогою розв'язати спір з приводу власності автомашини "Запорожець". Ця автомашина була подарована дочці батьком Побігайлом З. В. в день її одруження без нотаріального договору дарування, в зв’язку з цим він вважав, що автомашина є його власністю, і звернувся до суду з відповідною вимогою.
Яке процесуальне становище займає батько Побігайло та який процесуальний порядок вступу його до даної справи? Чим відрізняються треті особи з самостійними вимогами від позивачів і співпозивачів?

Задача 2 8
Власюк подав до суду, за місцем свого проживання, позов до Лукаєвої про визнання недійсним усиновлення відповідачкою його сина Петра. Районний суд відмовив у прийнятті заяви, посилаючись на те, що рішення про скасування усиновлення приймає райвиконком. За ухвалою апеляційного суду, куди звернувся з скаргою Власюк, районний суд прийняв справу до свого провадження і надіслав у м. Харків, за місцем проживання відповідачки, повістку про те, що справа буде розглядатися за місцем проживання позивача, куди вона викликається.
Чи правильно була визначена юрисдикція і підсудність цієї справи?

Задача 3 .9
Куліш, звернувся до суду з позовною заявою про виселення з кімнати будинку Скрипника на час проведення капітального ремонту будинку (на 4 місяці). При розгляді справи в судовому засіданні позивач просив суд постановити рішення про виселення Скрипника зовсім. В основу своїх вимог він поклав той факт, що відповідач більше 4-х місяців не сплачує орендну плату, і що кімната, яку він займає, тепер необхідна для його сина, який з сім'єю повернувся додому після демобілізації з військової служби. Ці доводи суд залишив поза увагою, оскільки на них позивач не посилався в позовній заяві, і в позові відмовив на тій підставі, що позивач не довів необхідність проведення капітального ремонту. Чи правильно суд обґрунтував відмову в позові?

Список використаної літератури 12

Список литературыЛитература к работе «Задачі. Сімейне право»


© 2012-2019 infoworks.com.ua