На сайте infoworks.com.ua можно заказать новые, купить готовые, скачать бесплатные курсовые, рефераты, контрольные работы, дипломы, расчетные задачи, лабораторные по различным предметам.
Для того чтобы получить реферат или другую учебную работу, выберите раздел рефератов либо воспользуйтесь системой поиска рефератов.

Заказать контрольную, реферат, курсовую или дипломную работу...

Информация о работе на тему «Задачі з цивільного процесу» (ID:4954)

НазваниеЗадачі з цивільного процесу
Предмет/КурсГражданское право
Тип работыКонтрольная
Объем8 стр.
Ценабесплатно
Размер12 kb
Добавлена11.06.2009
СкачатьСкачать работу в архиве..
NEW!
Просмотр с сайта!
Просмотреть с сайта...
СодержаниеЗадача 1. 3
Задача 1

Павлов позичив своєму сусідові Якюнасу 600 грн. оформивши цей договip відповідно до вимог закону. Оскільки 20 вересня цього року закінчувався термін позовної давності, а Якюнас гроші не повернув. Павлов 19 вересня цього року надіслав поштою до суду м. Василькова заяву, у якій просив стягнути з відповідача позичену суму. Суддя вивчаючи надіслані матеріали, звернув увагу на те, що позовна заява не сплачена державним митом та в ній відсутні відомості як про місце постійного проживання, так i про місце постійної роботи відповідача. Залишивши без руху заяву, суд повідомив позивача, щоб він до 30 вересня цього року виправив зазначені недоліки. Павлов. без будь-яких на те поважних причин виконав цю вказівку суду тільки 10 жовтня цього року, після чого справу було призначено до слухання. 20 жовтня цього року суд виніс рішення. задовольнивши позовні вимоги. Чи мав право суд розглядати цю cnpaвy? Визначте предмет, підставу, вид позову, та об'єкт спірного правовідношення.

Задача 2. 5
До місцевого суду через пошту надійшла заява агрофірми про стягнення з Карого різного майна, яке відповідач незаконно привласнив, працюючи завідуючим клубу. І добровільно не повертає. Суддя виніс ухвалу про відмову в прийнятті позовної заяви, посилаючись на те що позивач у ній не зазначив докази, які стверджують позов i не доплатив належну суму мита.
Чи правильно вчинив суддя?

Список використаної літератури 8

Список литературыЛитература к работе «Задачі з цивільного процесу»


© 2012-2019 infoworks.com.ua