На сайте infoworks.com.ua можно заказать новые, купить готовые, скачать бесплатные курсовые, рефераты, контрольные работы, дипломы, расчетные задачи, лабораторные по различным предметам.
Для того чтобы получить реферат или другую учебную работу, выберите раздел рефератов либо воспользуйтесь системой поиска рефератов.

Заказать контрольную, реферат, курсовую или дипломную работу...

Информация о работе на тему «Варіант №2. Теоретичне питання: Цивільні процесуальні правовідносини. Задачі. Контрольна робота з дисципліни «Цивільний процес»» (ID:4970)

НазваниеВаріант №2. Теоретичне питання: Цивільні процесуальні правовідносини. Задачі. Контрольна робота з дисципліни «Цивільний процес»
Предмет/КурсГражданское право
Тип работыКонтрольная
Объем12 стр.
Ценабесплатно
Размер13 kb
Добавлена11.06.2009
СкачатьСкачать работу в архиве..
NEW!
Просмотр с сайта!
Просмотреть с сайта...
СодержаниеВступ 3
1. Поняття цивільних процесуальних правовідносин 4
2. Підстави і передумови виникнення цивільних процесуальних правовідносин 5
3. Елементи цивільно-процесуальних правовідносин 6
Висновки 9
Задачі 10
Задача №1
Розглянувши спір між батьками про зміну місця проживання їх сина, суд постановив рішення про відмову в задоволенні цього позову. Позивач - батько дитини - вважав, що таке рішення необґрунтоване і звернувся з касаційною скаргою до судової колегії в цивільних справах обласного суду, яка розглянула скаргу і рішення суду залишила без змін.
Між якими особами і які виникли правовідносини в цій справі?
Задача №2
Малиновська (17,5 років) пред'явила позов до Ковалевського про встановлення батьківства і стягнення аліментів на утримання дочки. Позивачка зазначила, що вона перебувала з відповідачем у фактичних шлюбних відносинах, що з ним вела сумісне господарство, що його зарплата повністю йшла на утримання сім'ї. Про ці обставини знають свідки Чорноока і Заморій, яких вона просила викликати в судове засідання. При розгляді справи в судовому засідання було встановлено, що позовна заява додана неповнолітньою особою, в зв'язку з чим позов суд залишив без розгляду. Які необхідні умови для участі громадян і організацій в процесі стороною чи іншим суб'єктом процесуальних правовідносин?


Список використаної літератури 12
Список литературыЛитература к работе «Варіант №2. Теоретичне питання: Цивільні процесуальні правовідносини. Задачі. Контрольна робота з дисципліни «Цивільний процес»»


© 2012-2019 infoworks.com.ua