На сайте infoworks.com.ua можно заказать новые, купить готовые, скачать бесплатные курсовые, рефераты, контрольные работы, дипломы, расчетные задачи, лабораторные по различным предметам.
Для того чтобы получить реферат или другую учебную работу, выберите раздел рефератов либо воспользуйтесь системой поиска рефератов.

Заказать контрольную, реферат, курсовую или дипломную работу...

Информация о работе на тему «Виконання в Україні ст.49 Конституції України. Контрольна робота з дисципліни «Конституційне право України»» (ID:4998)

НазваниеВиконання в Україні ст.49 Конституції України. Контрольна робота з дисципліни «Конституційне право України»
Предмет/КурсКонституционное право
Тип работыКонтрольная
Объем9 стр.
Ценабесплатно
Размер11 kb
Добавлена11.06.2009
СкачатьСкачать работу в архиве..
NEW!
Просмотр с сайта!
Просмотреть с сайта...
СодержаниеВиконання в Україні ст.49 Конституції України
Конституція України гарантує кожному громадянину право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування (стаття 49). Це право забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм. Держава повинна створювати умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога повинна надаватися безоплатно. Крім того, держава повинна дбати про розвиток фізичної культури і спорту, забезпечує санітарно-епідемічне благополуччя.
З метою правового регулювання суспільних відносин та забезпечення конституційних гарантій у сфері охорони здоров’я прийнято пакет державних нормативно-правових актів. Зокрема, Основи законодавства України про охорону здоров'я від 19 листопада 1992 р. із змінами та доповненнями, Закон України від 24 лютого 1994 р. «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» із змінами та доповненнями, Закон України від 12 грудня 1991 р. «Про запобігання захворюванню на СНІД та соціальний захист населення», триває розробка нової редакції Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я».....
Список литературыЛитература к работе «Виконання в Україні ст.49 Конституції України. Контрольна робота з дисципліни «Конституційне право України»»


© 2012-2021 infoworks.com.ua